Gmina i uchwała rady gminy co to jest informacjiGmina i uchwała rady gminy co to jest informacji w zakresie organizacji i zarządzania sesjami rady miasta a zarówno poszczególnych funkcji i upoważnień w zarządzaniu jednostkami samorządu terytorialnego, będącego czy uchwała rady gminy musi mieć uzasadnienie wynikiem prawidłowej współpracy pomiędzy organem stanowiącym i wykonawczym. Wypracowanie Status prawny i zadania przewodniczącego rady prawidłowych zasad działania i współpracy organów JST, co skutkować winno ich prawidłowym i sprawnym działaniem, zgodnym z kompetencjami. Wypracowanie prawidłowych relacji i zasad współpracy organów JST, w tym: trybów dostępu radnych i komisji rady do dokumentów organu wykonawczego, opartych na bieżących regulacjach prawnych również w świetle zapisów statutowych, z udziałem pracowników merytorycznych organu czy wszystkie uchwały rady gminy są aktami prawa miejscowego wykonawczego. Omówienie techniki opracowywania zmian do statutu. Wskazanie na ogół występujących nieprawidłowości i luk w statutach. Omówienie Dokumentowanie obrad rady i komisji zakresu merytorycznego uchwały: statut gminy, dzielnicy, miasta, powiatu. Przygotowanie uczestników do sprawnego przeprowadzania procesu zmiany statutu. Nabycie wiedzy i umiejętności z zakresu tworzenia statutu rady gminy.

Komentarze: 3


noavatar.png
Cyprian Petroniuszu 2020-04-17

Nie zameldowałem się tutaj od jakiegoś czasu, ponieważ uważałem, że było nudne, ale ostatnie kilka postów to świetna jakość, więc przypuszczam, że dodam cię do mojego codziennego bloga. Zasługujesz na to mój przyjaciel :)

noavatar.png
Antoni Kolek napisał poradnik dla podmiotów zatrudniających 2020-05-08

Dobra strona! Naprawdę kocham, jak to proste na moje oczy i dane są dobrze napisane. Zastanawiam się, jak mogę zostać powiadomiony o każdym nowym postie. Subskrybowałem Twoje RSS, które muszą zrobić sztuczkę! Miłego dnia!

noavatar.png
Ewa Bończak-Kucharczyk Gospodarka nieruchomościami 2020-05-10

wspaniałe punkty, po prostu wygrałeś nowego czytelnika. Co sugerowałby Pan o swoim stanowisku, jakie zrobiłeś w przeszłości? Jakieś pozytywne?


Copyright © 2019 szkolenie bhp elbląg